'Obama'nın cinsel bir sıcaklığı vardı'

'Obama'nın cinsel bir sıcaklığı vardı'
'Obama'nın cinsel bir sıcaklığı vardı'

Dreams From My Father (Babamdan Rüyalar) adlı anı kitabında Obama bir sene birlikte olduğu bir kız arkadaşından bahsetmiş fakat kızın ismini gizli tutmuştu

Yakında okuyucuyla buluşacak olan ve ABD Başkanı Barack Obama'nın hayatını anlatan kitapta Obama'nın üniversite yıllarında birlikte olduğu kız arkadaşının kimliği ilk kez açıklanıyor

İSTANBUL - Haziran ayında okuyucuyla buluşacak olan ve ABD Başkanı Barack Obama’nın hayatını konu alan David Maraniss imzalı “Barack Obama-The Story” (Barack Obama’nın hikayesi) Obama’nın üniversite yıllarında birlikte olduğu kız arkadaşının günlüklerinden notlar içeriyor.

“Dreams From My Father” (Babamdan Rüyalar) adlı anı kitabında Obama bir sene birlikte olduğu bir kız arkadaşından bahsetmiş fakat kızın ismini gizli tutmuştu. Yeni çıkacak kitap ilk kez o kızın kimliğini açıklıyor.

Obama’nın 22 yaşındayken birlikte olduğu Genevieve Cook’un o dönemde yazdığı günlüklerinde ikilinin özel hayatıyla ilgili detaylar bulunuyor.

Obama’nın Pazar günleri evinden çıkmayıp bulmaca çözmeyi sevdiği, beyaz bir annenin büyüttüğü siyah bir adam olarak kimlik karmaşası yaşadığı ve olgun bir insan olduğu Cook’un günlüğünde yer alan notlar arasında.

Cook Obama’ya olan hayranlığını şu sözlerle dile getiriyor: “Bir insan 22 yaşında bu kadar olgun olabilir mi?”

Obama’nın odasının kendisinden izler taşıdığını ve özellikle kendine özgü bir kokusu olduğunu belirten Cook notlarında şunları yazdı:
“Barack odasının kapısını hep kapalı tutardı. İçeri girdiğimde özel bir yerde olduğumu hissederdim. Onun varlığını hatırlatan bir koku karışımını içime çekerdim. Parfüm, sigara, ter ve çok sevdiği üzümlerin kokusunun birbirine karıştığı bir oda. Onu cinsel açıdan çok sıcak bulurdum.”

Kitabı “Dreams From My Father”ı yazması için Obama’ya ilham veren rüyayı gördüğü gece ABD Başkanının yanında olduğunu söyleyen Cook o rüyayla ilgili olarak şunları söylüyor: “Uyandı ve rüyasında babasını gördüğünü söyledi. Bir süre onunla ilgili konuştuk. Darmadağın olmuştu. “(ntvmsnbc)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  İstanbul

  ,

  Barack Obama

  ,

  Beyaz

  ,

  kitap

  ,

  Parfüm

  ,

  Kız

  ,

  Pazar

  ,

  Gece

  ,

  Sigara

  ,

  koku