Ölen zürafayla gülerek fotoğraf çektirdi

Ölen zürafayla gülerek fotoğraf çektirdi
Ölen zürafayla gülerek fotoğraf çektirdi
ABD'li avcı Rebecca Francis'in, öldürdüğü hayvanların cesetlerinin yanında gülerek fotoğraf çektirmesi tepki çekti.

RADİKAL – ABD ’li avcı Rebecca Francis’in, öldürdüğü hayvanlarla çektirdiği fotoğraflar sosyal medyada eleştiri topluyor. Fotoğraflarda Francis, öldürdüğü hayvanların cesetlerinin yanında gülerek poz veriyor.

Independent’ta yer alan habere göre, dünyanın birçok bölgesinde avcılık yapan Francis’in en fazla tepki çeken fotoğrafı ise zürafa cesedinin yanında gülerken görüldüğü oldu. Hayvan hakları savunucularının eleştirilerini yönelttiği Francis’e bir tepki de İngiliz komedyen Ricky Gervais’ten geldi. Gervais, Francis’in zürafayla çekildiği fotoğrafı paylaşarak, “Hayatında, güzel bir hayvanı öldürüp onun yanına gülümseyerek uzanmayı istemeni sağlayacak kadar başına ne gelmiş olabilir?” yazdı.

Fotoğrafı çeşitli avcılık sitelerinde paylaşan sekiz çocuk sahibi Francis, eleştirilerin farkında olduğunu söyledi. Francis’in daha önce yazdığı yazılarda, hamile veya yeni doğurmuş hayvanları da öldürdüğünü söylediği ortaya çıktı.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Twitter

  ,

  hamile

  ,

  Çocuk

  ,

  sosyal

  ,

  2015

  http://www.radikal.com.tr/133643213364321

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  insan denen vahşi bela - jiyan bahar

  birer birer havanların neslini yok edecek bu insan denen vahşi yaratık, ağaçaları, doğayı katledecek her yer betonlaştırıp ardından mars ta hayat var mı diyip oradaki kuracağı pisliklerini şimdiden düşünecek. yazıktır yeter katletmeyin doğayı,hayvanları. çocuklarımızın dünyasını mahvetmeyin adilerr