Ölüme kurayla gitmişler

Ölüme kurayla gitmişler
Ölüme kurayla gitmişler
Fransa'nın güneyinde dün düşen Germanwings uçağında bulunan ve öğrenci değişim programına katılmak isteyen 16 öğrencinin, 40 öğrenci arasından kurayla seçildiği belirtildi.

RADİKAL -  Almanya 'nın Gelsenkirchen kenti yakınlarındaki Haltern kasabasında bulunan Joseph-König-Gymnasium Lisesi'nden İspanya'ya giden ve düşen Germanwings uçağında olduğu öğrenilen 16 öğrencinin, okulda kura çekimiyle belirlendiği belirtildi.

İspanya-Almanya arasında yapılan öğrenci değişim programına, söz konusu okuldan 40 öğrencinin gitmek istemesiyle, 16 ile sınırlı olan grup için kura çekimi yapıldığı belirtildi. Çekilen kura ile belirlenen ve henüz isimleri açıklanmayan 16 öğrenciye, iki de öğretmenin eşlik ettiği açıklandı.

Fransa'da düşen uçakta 16 öğrenci var

ANMA TÖRENİ YAPILDI

Uçak kazasının duyulmasıyla dün, eğitime kapatılan Joseph-König-Gymnasium adlı okulda, bu sabah Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti Eğitim Bakanı Sylvia Löhrmann'ın katılımıyla bir anma töreni yapıldı. Basına kapalı olarak yapılan törende, okul öğretmenleri, okul idaresi ve öğrenci ailelerinin de bulunduğu belirtildi. (Temel Elcivan/DHA)

Fransa'da uçak kazası: 150 ölü

Liderler Fransa'da düşen uçağın enkazına gitti

Fransa'da düşen uçak arızalı mıydı?

Düşen uçaktaki Türk için bekliyorlar


  ETİKETLER:

  Almanya

  ,

  Fransa

  ,

  İspanya

  ,

  Sabah

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  kuzey