Parayı banka hesabına isteyen soyguncu!

Parayı banka hesabına isteyen soyguncu!
Parayı banka hesabına isteyen soyguncu!
İngiltere'de bir hırsız, soygun için girdiği banka şubesinde, görevliden parayı kendi hesabına aktarmasını isteyip kişisel bilgilerini verince yakalandı. Hırsız ülkede alay konusu oldu.

RADİKAL – İngiltere ’nin Rainham kasabasında 61 yaşındaki Paul Neaverson, ülkede alay konusu oldu. Zira, bir bankayı soymak üzere giren Neaverson, görevliden parayı kendi hesabına aktarmasını isteyerek kişisel bilgilerini verdi. 

Metro’nun haberine göre, görevlinin boynuna bıçak dayayan Neaverson, paranın kendi hesabına aktarılmasını, Yunanistan ’ın Corfu adasına, bir iş görüşmesine gitmek üzere uçak bileti almak için istediğini söyledi. Neaverson, golf eğitmeni olmak üzere görüşme yapacağını ifade etti.

BİR KEZ DAHA DENEDİ 

Olayın ardından görevlinin yardım isteme düğmesine basması üzerine olay yerinden uzaklaşan Neaverson’ın, yaklaşık 120 metre ilerideki aynı bankanın şubesine girdiği ve benzer bir girişimde bulunduğu bildirildi. 

İki kez soygun girişiminde bulunmak ve bıçak sahibi olmak gerekçeleriyle iki yıl hapse mahkum edildi. Olayın ardından Neaverson için 'gelmiş geçmiş en aptal banka soyguncusu' yorumu yapıldı. 


  ETİKETLER:

  İngiltere

  ,

  Yunanistan

  ,

  Metro

  ,

  Golf

  ,

  Banka

  ,

  Soygun

  ,

  mahkum

  ,