Pizzayla nişan albümü çekti

Pizzayla nişan albümü çekti
Pizzayla nişan albümü çekti
Kanadalı Nicole Larson, en sevdiği yemek olan pizzayla çekildiği fotoğraflarla bir nişan albümü oluşturdu. Larson, 'Pizza sizi hiç hayal kırıklığına uğratmaz' diyor.

RADİKAL – Kanada’nın Alberta bölgesinde yaşayan 19 yaşındaki Nicole Larson, Facebook’ta bulunan bir nişan fotoğrafı grubuna yüklediği fotoğraflarla sosyal medyada büyük ses getirdi. Larson, en sevdiği yemek olan pizzayla çekildiği fotoğraflarla bir nişan albümü oluşturdu.

Huffington Post’un haberine göre, 16 fotoğrafı ‘Çift Fotoğrafları 2015’ adlı albüme yükleyen Kanadalı genç kadının paylaşımı 30 binden fazla kez paylaşıldı ve 12 bin beğeni aldı. Pizza firmasının Larson’a bedava pizza göndereceği belirtilirken, Larson, “Diğer çiftlerle dalga geçmek istedim çünkü ben bekarım ve bence pizza sizi hiç hayal kırıklığına uğratmaz” dedi.

Fotoğraflar hakkında konuşan Larson, “Herkes bir sevgili bulma konusunda kendini kaybetmiş gibi duruyor, ancak diğerlerine, günlerini aydınlatacak bir şey bulmalarını veya yapmalarını tavsiye ederim! Eğer bu bir erkek arkadaşsa, süper! Eğer bu bir kutu pizzayı tek başınıza yemekse, bu da mükemmel!” ifadesini kullandı.