Plajda seksin cezası belli oldu

Plajda seksin cezası belli oldu
Plajda seksin cezası belli oldu
Geçen yıl aralarında çocukların da bulunduğu bir plajda seks yapan çift mahkeme karşısına çıktı. Elissa Alvarez'e hapis cezası verildi.

RADİKAL - Florida’nın Bradenton sahilinde, üç yaşındaki bir çocuğun da aralarında bulunduğu insanların gözü önünde erkek arkadaşıyla seks yapan Elissa Alvarez (20), Çarşamba günü hapse mahkûm edildi.

Hürriyet 'te yer alan habere göre, mahkemenin kararını beklerken 22 gün hapiste kalan Alvarez’in cezası içeride kaldığı süreye sayıldı. 'Seks suçlusu' olarak kayıtlara geçen Alvarez’in plajda seks yaptığı erkek arkadaşı Jose Cabellero (40) hakkındaki karar ise 6 Haziran’da açıklanacak.

Hem Alvarez hem de Cabellero “gayri-ahlaki teşhir”den ceza aldı. İki gün süren davada, jüri üyelerine olayın görüntüleri izletildi. Olaya tanık olan Victoria Champ ve April Champ mahkemede, Alvarez ve Caballero'yu Cortez plajında sevişirken gördüklerini söylemişti.

Temmuz 2014'te meydana gelen olay hakkında sanıklar aleyhinde tanıklık yapan Victoria ve April, çifti yanlarında bulunan torunlarının görmesiyle fark ettiklerini anlattı.


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Erkek

  ,

  Seks

  ,

  Ceza

  ,

  çarşamba