Polis, IŞİD'e katıldığı düşünülen aileyi arıyor

Polis, IŞİD'e katıldığı düşünülen aileyi arıyor
Polis, IŞİD'e katıldığı düşünülen aileyi arıyor
İngiliz polisinin, terör örgütü IŞİD'e katılmak üzere Suriye'ye gittiği tahmin edilen 6 kişilik bir aileyi aradığı bildirildi.

RADİKAL - İngiliz polisi, Suriye 'ye terör örgütü IŞİD'in kontrolündeki bölgeye seyahat ettiği tahmin edilen 6 kişilik aileyi arıyor.  İngiltere 'nin güneydoğusundaki Berkshire bölgesinin Slough şehrinden olan anne, baba ile dört çocuklarının en son 7 Nisan'da görüldükleri ve 16 Nisan'da kayıp olduklarının polise bildirildiği kaydedildi.
     
Polis açıklamasında, Asif Malik (31), Sara Kiran (29), Zoha (7), Essa (4), Zakariya (2) ve Yhaya'nın (1) güvenliğinden çok endişe duyduğunu bildirerek, ailenin Macaristan üzerinden Suriye'ye gitmeye çalıştığının tahmin edildiğini kaydetti. Thames Valley Polisi Komiser Yardımcısı John Campbell, "Asif ve Sara'ya buradan sesleniyoruz: Lütfen bizimle irtibata geçin ve ülkenize geri dönün. Aileleriniz sizlerle ilgili endişeli" dedi.

Irak'ta ABD Konsolosluğu önünde patlama

9 KİŞİLİK AİLE YAKALANMIŞTI

Yasa dışı yollardan Suriye'ye geçmeye çalışırken yakalanan, İngiliz vatandaşı 9 kişilik bir aile de bu ay başında Türkiye 'de gözaltına alınmıştı. Aile geçen hafta İngiltere'ye geri gönderilmişti. IŞİD saflarında yer almak için yaklaşık 600 İngiliz vatandaşının Suriye ve Irak'a gittiği biliniyor. (AA) 

IŞİD vahşeti devam ediyor

Savunma Bakanı IŞİD liderinin adını bilemedi

IŞİD militanı eski model Suriye'de öldürüldü