Prezervatif otomatını soymak isterken öldü

Prezervatif otomatını soymak isterken öldü
Prezervatif otomatını soymak isterken öldü
Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde bir kişi prezervatif otomatınını patlayıcıyla havaya uçurmak isterken otomattan kopan demir parçanın başına isabet etmesi üzerine yaşamını yitirdi.

RADİKAL - Almanya’da bir kişi prezervatif otomatınını soymak isterken yaşamını yitirdi. Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nin Münsterland bölgesinde önceki gün prezervatif otomatındaki paraları almak için iki arkadaşıyla birlikte otomatı kendi yaptıkları patlayıcıyla havaya uçurmak isteyen 29 yaşındaki bir kişi, otomattan kopan demir parçanın kafasına isabet etmesi üzerine hayatını kaybetti.

Bild gazetesinin bildirdiğine göre, yerleştirilen patlayıcı üç kişinin güvenli bir bölgeye ulaşmasından önce patlayınca, darmadağın olan otomattan kopan metal parça soygunculardan birinin başına isabet etti. Arkadaşları tarafından hemen hastaneye götürülen yaralı, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bir kişinin yaşamını yitirdiği soygun girişimine katılan diğer iki kişi hakkında ise soruşturma başlatıldığı öğrenildi. (Ahmet Yıldırım/DHA)