Putin: Batı'ya yaptırımlar bir yıl daha sürecek

Putin: Batı'ya yaptırımlar bir yıl daha sürecek
Putin: Batı'ya yaptırımlar bir yıl daha sürecek
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Batı'ya karşı Rusya'nın yaptırımlarını bir yıl uzattıklarını duyurdu.

RADİKAL – Avrupa Birliği 'nin Rusya 'ya dönük ekonomik yaptırımları altı ay daha uzatması sonrasında Kremlin de Batılı ülkelere uygulanan gıda ambargosunun 1 yıl uzatılmasına karar verdi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kremlin Bilim ve Eğitim Konseyi'nde yaptığı bir konuşmada, hükümetin ambargonun uzatılması yönündeki teklifini onayladığını duyurdu.

Sputnik'te yer alan habere göre, Rusya'ya yaptırım uygulayan ülkelere yönelik gıda ambargosunu bugünden itibaren bir yıllığına uzattıklarını belirten Putin, "Bunun yerli gıda ve tarım üreticilerimiz için iyi sonuçlar vereceğini düşünüyorum" dedi. 

Ermenistan'da halk, sarayın kapısına dayandı

Yanukoviç: Putin hayatımı kurtardı

Putin özel hayatına ilişkin konuştu


  http://www.radikal.com.tr/138500013850001

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Efelik, kabadayılık ve mertliğe B.k sürdürmeme çabası - legendary

  Malum, doğu toplumlarının kabadayılığa ilgisi büyük. Yürüyüşü, kasılmaları ile insanları bile doğada görmeye alışık olduğumuz güç ve korkusuzluk ritüeli gösterişlere giriştiğinden mütevellit devlet mekanizmasının da bu şekilde çalışması şaşırtmıyor. Ama burada tavşan dağ mevzu bahis. Tavşan 2 trilyon dolar, yaptırım uyguladığı (!) dağ 16 trilyon dolar hacimli olunca insan "aynaya bir bak!" demekten kendini alamıyor... Bir de İran ile birlikte petrol silahı kullanacaklardı dünyaya karşı, fiyatlar düşünce silah elde patladı... Putin karizmatik bir lider olabilir ama vadesi doldu.