Putin: Sovyetler Birliği'ni geri getirmeye çalışmadığımıza kimse inanmak istemiyor

Putin: Sovyetler Birliği'ni geri getirmeye çalışmadığımıza kimse inanmak istemiyor
Putin: Sovyetler Birliği'ni geri getirmeye çalışmadığımıza kimse inanmak istemiyor
Rusya lideri Vladimir Putin, verdiği bir söyleşide, 'Sovyetler Birliği'ni geri getirmeye çalışmadığımıza kimse inanmak istemiyor' dedi.

RADİKAL – Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Pazar akşamı Rossiya 1 kanalında yayınlanan bir belgeselde Rusya’nın Sovyetler Birliği’ni geri getirmeye çalışmadığını söyledi. Putin, ‘kimsenin buna inanmadığını’ belirtti.

AFP’nin haberine göre, Batı’yı ‘çevreleme politikası’ uygulamakla suçlayan Rusya lideri, “Ukrayna ve Sovyetler Birliği’ndeki diğer bölgeler göz önünde bulundurulduğunda, Batılı partnerlerimizin Ukrayna’nın çıkarları için çalışmadığına eminim. Onlar, Sovyetler Birliği’nin yeniden kurulmasını engellemeye çalışıyorlar” ifadesini kullandı. Putin, sözlerini, “Sovyetler Birliği’ni geri getirmeye çalışmadığımıza kimse inanmak istemiyor” şeklinde sürdürdü.

Putin: Hem Esad hem de ABD'yle çalışmaya hazırız

Trump: Putin'in iltifatı benim için onurdur

Putin: Nobel Barış Ödülü'nü Blatter'e vermeliyiz


  http://www.radikal.com.tr/149479214947921

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  YALANCISIN DA ONDAN!! - ARAGORA

  Yaptıklarınla söylediklerin birbirini tutmuyor da ondan...Kırımı işgal ettin.Ukraynaya aynı askerleri soktun..Üniformalarındaki rütbeleri söktün.Bütün dünyaya,onlar rus askeri değil dedin..Bu yalan değil miydi? Rus uçağını Türkiyeye soktun.Hayır girmedik dedin.Bu yalan değil miydi ?Türkmenleri bombaladın..Ben onların türkmen olduğunu bilmiyordum dedin.Bu yalan değil miydi ?Suriyeye girdin..Beni Esad çağırdı dedin..Senin gibi başka bir ülke var mı ?Hiç alakası olmayan bir ülkede savaş uçağı uçuran? Türkiyeyle uçak krizi oldu.Hava alanında ,türklere eziyet ettin..Öğrencilerin yurtlarını bastın..Türk bankalarına maskeli polislerini gönderdin.Türk mallarını çöpe attın.Kendi halkını yiyecekleri ürünlerden mahrum ettin.Türk domatesi ,patatesinden ne istedin?Onları senin halkın yiyor..Sen gerçekten bir komünist bile değilsin..Faşistssin,diktatörsün...