Rihanna'nın dayak yemiş hali basına sızdı

Rihanna'nın dayak yemiş hali basına sızdı
Rihanna'nın dayak yemiş hali basına sızdı
Erkek arkadaşından dayak yediği iddia edilen Amerikalı R&B şarkıcısı Rihanna'ya ait olduğu öne sürülen bir fotoğrafın internete sızdırılması üzerine polis inceleme başlattı


İnternette, TMZ adlı bir magazin sitesinde yayımlanan fotoğrafta, Rihanna olduğu iddia edilen kadının yüzünde yaralar, çizikler ve şişlikler göze çarpıyor. Omzunda gözüken dövme ise, daha önceki fotoğraflarından yola çıkarak, kadının Rihanna olduğu iddialarını güçlendiriyor.
TMZ, yakın plan çekilmiş fotoğrafı nasıl ele geçirdiğini açıklamazken, Los Angeles polisi fotoğrafın sızdırılmasıyla ilgili kurum içi inceleme başlattı ve bilgisi olanları polise bilgi vermeye çağırdı.
Polis açıklamasında, fotoğrafın, polis tarafından olayla ilgili olarak yürütülen "aile içi şiddet incelemesi" sırasında çekilen fotoğraflardan biri gibi göründüğü ve sızdırılmasının görevin kötüye kullanılması olduğu kaydedildi.
8 Şubatta meydana gelen olayın ardından, Rihanna’nın erkek arkadaşı Amerikalı şarkıcı Chris Brown hakkında şikayet üzerine arama başlatılmış, 19 yaşındaki Brown aynı gün içinde teslim olmuş ve tutuklanmıştı.(aa)


  http://www.radikal.com.tr/9226409226401

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  boyundan buyuk isler - redkaan

  Kimligini ve karakterini insa edemeden guzel sesi ve fizigiyle meshur olan Rihanna gibi nazenin kizlar nedense Gangster ve cirkin yapili (kendini guvende hissetme duygusundan olsa gerek) bu tiplerle hasir nesir oluyorlar sonra netice boyle oluyor bu filmi daha once Whitney Houston un esiylede gorduk (onun soyadi da Brown di) allah akil fikir versin