Rihanna'ya Twitter'da kaşar diyen Türk kızı fenomen oldu!

Rihanna'ya Twitter'da kaşar diyen Türk kızı fenomen oldu!
Rihanna'ya Twitter'da kaşar diyen Türk kızı fenomen oldu!
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna bir Türk hayranının tweet'ini, kendisi hakkında iyi bir şeyler söylediğini sanarak 31 milyon takipçisiyle paylaştı. Ancak, Türkçe olarak yapılan o paylaşımda ağır küfürler yer alıyordu.

Radikal.com.tr - Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna , Büşra adındaki bir Türk hayranının Twitter 'dan kendisine yazdığı sözleri 31 milyon takipçisiyle paylaştı. Ancak, sanatçının gözden kaçırdığı önemli bir ayrıntı vardı. Rihanna'nın, iyi bir şeyler söylediğini sanarak 31 milyon takipçisiyle paylaştığı Türkçe sözlerde ağza alınmayacak küfürler yer alıyordu.

BİNLERCE PAYLAŞIM ALDI

Büşra isimli twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan: "Ya şu kaşara spam atın amk hala pour it up çıkmadı." tweetini alıntılayıp; 'Ne yazdığın önemli değil, ancak eminim yeni 'Pour it up' şarkımla alakalıdır. Yakında geliyor." diyerek Türk kızının yazdıklarını milyonlarla paylaştı. 12 binin üzerinde retweet alan Rihanna'nın bu paylaşımı Türk twitter kullanıcıları arasında ise büyük şaşkınlık yarattı.

TÜRK KIZI İNTERNETTE KISA SÜREDE FENOMEN OLDU

Sanal alemde kısa bir süre içerisinde fenomen haline gelen Büşra'nın ise takipçilerinin hızla arttığı görüldü. Hatta, "Rihanna'yı twitter'da spamlamaya çalışan Türk kızı" olarak da anılmaya başlayan Büşra, hemen ardından attığı tweet'lerde kendisinin büyük bir Rihanna hayranı olduğunu ve bu paylaşımı şaka amaçlı yaptığını belirtti. Rihanna gibi bir dünya yıldızının bu tavrı karşısında soğuk kanlılığının korumaya çalışan ve "Rihanna tweetimi alıntı yapınca çok sevindi demişler yalan bunlar inanmayın. Yılmaz Morgül beni takip ettiği gün daha çok sevinmiştim." diyen Büşra'nın diğer paylaşımları ise oldukça ilgi çekici.

"Ben dünden beri kendimle dalga geçiyorum zaten başkaları dalga geçince üzülmüyorum ki." diyen kullanıcı twitter hesabından ayrıca; 'Ben hala uyuyamadım, yatağın içinde gülmekten tepiniyorum." diyerek yaşananlar karşısındaki hislerini aktardı.

Biz Rihanna'ya Rihanna bize!


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Twitter

  ,

  Rihanna

  ,

  Ünlü

  ,

  Dalga

  ,

  tweet