Russia Today: Vinç yıldırım düşmesi sonucu devrildi

Russia Today: Vinç yıldırım düşmesi sonucu devrildi
Russia Today: Vinç yıldırım düşmesi sonucu devrildi
Kabe'de onlarca hacı adayının hayatını kaybettiği vinç faciasının yıldırım düşmesi nedeniyle olduğu öne sürüldü. Russia Today internet sitesi o anın görüntülerini paylaştı.

RADİKAL - Faciayla ilgili Russia Today internet sitesi ise, görgü tanıklarına dayandırdığı haberinde Kabe'deki vincin yıldırım düşmesi sonucu devrildiğini öne sürdü.

Russia Today internet sitesi o anın görüntülerini paylaştı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...

Kabe'de vinç devrildi: En az 87 ölü, 184 yaralı!


  ETİKETLER:

  İnternet

  http://www.radikal.com.tr/143271114327113

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yıldırımsavar neden takılmamış? - Su Cemre Sim

  Adamlar saf Müslümanları sömürmeye alışmışlar. Milyonlarca insanın ziyaret ettiği bir alanda , neden yeterli önlemleri almamışlar, neden her türlü tehlikeyi öngörmemişler? Onca gariban yok yere öldü.

  UYUTMAYA DEVAM - COŞAR

  Saf insanların ölümünü gizlemek için temiz kılıf dikmekle meşgul oluyorlar ? önce inşaat sahasında çalışanların gerekli bilgi ve yetkiye sahip olup olmadıklarını araştırsınlar.

  Sudi Arabistana bir ceza mı? - ahzap

  Muhtemelen bir kısım "müslümanlar" böyle düşünse de ceza falan değil!Sadece gavur teknolojisini petrol parasıyla ülkelerine getirenler,parayı bastırıp teknolojinin gereklerini değiştirebileceklerini sanmalarının bir sonucu.Unutmayın bizde de var at pazarlığı yapıp işi beş altı ay önce bitirin, seçime yetişsin diye zorlayan "dahiler".