Rusya cezaevinde seks yapan mafya liderini konuşuyor

Rusya cezaevinde seks yapan mafya liderini konuşuyor
Rusya cezaevinde seks yapan mafya liderini konuşuyor
Rusya'nın Sverdlovsk bölgesinde bir mafya liderinin cezaevindeki hücresinde şartlarını kontrol etmeye gelen insan hakları gözlemcisiyle seks yaparken görüntülenmesi şaşkınlık yarattı.

RADİKAL - Rusya 'nın Sverdlovsk bölgesinde bir mafya lideri, cezaevindeki hücresinde, şartlarını kontrol etmeye gelen insan hakları gözlemcisiyle seks yaparken görüntülendi.

İngiliz Daily Mail'de yer alan habere göre, gözlemci ile mafya lideri arasındaki görüşmelerin uzun sürmesinden şüphelenen görevliler, hücreye gizli kamera yerleştirdi. Kaydedilen görüntülerde, sarışın bir kadının hücreye girdiği ve adı açıklanmayan hükümlüyle seks yapmak için hızlıca kıyafetlerini çıkardığı görülüyor. 

DÜZENLİ ZİYARETÇİLER ARASINDA

Nisan ayında gerçekleştirilen bir randevuya ait olduğu sanılan görüntüler, yerel medyaya sızınca, Rusya'da büyük gürültü kopardı. İnsanlar, organize suçlarla bağlantılarından ötürü mahkum olan bir kişinin, standart bir cezaevi yerine, rahat içinde yaşamasına tepki gösterdi. Kayıtlarda, hücrede konforlu bir tahta yatak, koltuk ve masa ile duvarda tablolar olduğu görülüyor. 

Haberlerde, kadının video ortaya çıkana dek cezaevinin düzenli ziyaretçileri arasında bulunduğu belirtiliyor. (Hürriyet) 


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Rusya

  ,

  Seks

  ,

  Mail

  ,

  mahkum

  ,

  cezaevi

  ,

  mafya