Rusya Dışişleri Bakanı rafting yaptı

Rusya Dışişleri Bakanı rafting yaptı
Rusya Dışişleri Bakanı rafting yaptı
Sıkı bir rafting hayranı olan ve 2007-2009 arasında Rafting Federasyonu başkanlığını yürüten Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, rafting yaptı.

RADİKAL - Yeni bir rafting merkezinin açılışında takım elbisesini çıkarıp can yeleği ve kürekle botun başına geçen Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, rafting yaptı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in geçen haftaki Kırım ziyaretinde batiskafla dalış yaparak İpek Yolu ile bağlantılı yerleri ve 19. yüzyıldan kalma batık 'antik' gemileri gözlemlemesinin ardından, Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov da dün rafting yaparken görüntülendi. 

Sputnik'te yer alan habere göre, sıkı bir rafting hayranı olan ve 2007-2009 arasında Rafting Federasyonu başkanlığını yürüten Lavrov, rafting milli takımı için eşsiz bir antrenman alanı olması umulan yeni Okulovka merkezinde rafting yaptı. Nizni Novgorod bölgesindeki Peretna Nehri'nde rafting botunun başına geçti. Lavrov'un dahil olduğu 8 kişilik ekip, 600 metre uzunluğundaki parkuru 7 dakikada tamamladı. Lavrov, Finlandiya ziyareti esnasında raftingi diplomasiye benzetmişti:

"Hem diplomaside hem de raftingde başarı ancak herkesin birbiriyle uyumlu halde kürek çektiği ve iyi koordine edilmiş bir takım çalışmasıyla mümkündür. Biri bencil davranıp partnerlerini göz ardı ederse, bot ters döner."

Moskova'da nüdist plaj kapatılabilir

Poroşenko: Ukraynalılar ve Ruslar kardeş değildir

Rusya ve İran S-300 anlaşmasını haftaya imzalayabilir

Putin: Kırım'ın geleceğine Kırım halkı karar verdi