Sağlık Bakanı ölmek üzere olan adamı görmezden geldi

Sağlık Bakanı ölmek üzere olan adamı görmezden geldi
Sağlık Bakanı ölmek üzere olan adamı görmezden geldi
Hindistan'ın Telangana eyaletinin yeni atanan Sağlık Bakanı Laxma Reddy, denetlemek için geldiği bir hastanenin kapısında ölmek üzere olan bir adamı görmezden gelince büyük tepki çekti.

RADİKAL - Hindistan 'ın Telangana eyaletinin yeni atanan Sağlık Bakanı Laxma Reddy, sağlık personelinin ülkede yaşanan domuz gribi vakalarına nasıl yaklaştığını denetlemek üzere bir hastaneye gitti. Bakan Reddy'nin hastanenin kapısının önüne gelmesiyle bir skandal yaşandı. Hint Bakan, kapının önünde ölmek üzere olan bir adamı görmezden gelip hastaneye girdi. Reddy'ye tepki sürüyor.Öte yandan, Hindistan'da domuz gribi virüsü bulaşan 14 kişi daha hayatını kaybetti. Hindistan basınına göre; Başbakan Narendra Modi'nin memleketi Gujarat'ta 9, Kutch'ta 3 ve Ahmedabad'da 2 olmak üzere 14 kişi öldü.Başkent Yeni Delhi'de ise şimdiye kadar 62 kişiye virüs bulaştı. Domuz gribi nedeniyle geçen yıl 216 kişi hayatını kaybetmişti. (Hürriyet)


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Hindistan

  ,

  Virüs

  ,

  Skandal

  ,

  bakan

  ,

  öldü

  http://www.radikal.com.tr/128779212877922

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  3.cu Dunya ulkesinde - Volkan1

  Maalesef 3.dunya ulkelerinde goruntu pek degismiyor kolay kolay.Kisinin sinifina gore davranis sergileniyor.NY'tan ornek vereyim fark anlasilsin..NY"ta evsizler filan icin shelter denen yerler var.Evi olmayan hergun gidip orda yatabilir ve gunluk yiyecegini bulabilir.Bu demek degil ki cok rahat ve konforlu..Yine de sokakta evsizleri gorebilirsiniz.Cunku,insanlar yinede seciciler.(uyusturucular vsvs.) gidip oralara takilmayanlar da var.Butun yoksullarin saglik sigortasi ve Food Stamp adi altinda aylik yiyecege yetecek (sade yiyecek) karti aliyorlar.TR'de nasil zaten biliyoruz.

  bizimkiler. - lm kimim

  bizim memlekete de aynı şeyler oluyor insanlar olüyor öldürülüyor ama ne adalet ne hükümet nede devlet erkanından kimse onları görmüyor aynı şekilde görmezlikten geliniyor bizde ayrıca üste çıkma gayretinde olanlar da olur... bu olay bizim memleketimizde olsaydı sokakta ölmek insanin fıtratında var diyen birileri muhakak cıkardı.