Sahnede ayağını kırdı, konsere devam etti!

Sahnede ayağını kırdı, konsere devam etti!
Sahnede ayağını kırdı, konsere devam etti!
Foo Fighters'ın solisti Dave Grohl, İsveç'te verdiği konserde sahneden düştü. Ayağı kırılan Grohl, performansını sergilemeye devam etti.

RADİKAL – Amerikan rock grubu Foo Fighters’ın solisti Dave Grohl, konserde ayağını kırdıktan sonra şarkı söylemeye devam ederek şaşkınlık yarattı. İsveç ’in Göteborg kentinde düzenlenen Ullevi adlı festivalde sahne alan Grohl, sahneden düşerek ayağını kırdı, ancak 15 dakika sonra sahneye dönerek performansını sergilemeye devam etti.

Independent’ın haberine göre, sahneye döndükten sonra hayranlarına seslenen Grohl, “Sanırım az önce ayağımı kırdım. Sanırım gerçekten ayağımı kırdım” dedi.

İzleyicilere hastaneye gitmek zorunda olduğunu, ancak geri döneceğini söyleyen Grohl, “Foo Fighters olarak geri dönüp, konseri bitireceğimize dair size söz veriyorum. Hastaneye gideceğim ve tedavi olacağım ama geri döneceğim ve sizin için tekrar çalacağız. Özür dilerim” ifadesini kullandı. 15 dakika sonra sahneye dönen Grohl’un yanında bir sağlık görevlisinin olduğu da görüldü.

Foo Fighters hayranları Grohl'un düştüğü anı böyle izledi

Geçen hafta da benzer bir olay İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias’ın başına gelmişti. İnsansız hava aracını yakalamaya çalışırken eli kesilen ve kanlar içinde kalan Iglesias konserine devam etmişti.

İHA'nın pervanesi ünlü şarkıcıyı kanlar içinde bıraktı


  ETİKETLER:

  İspanyol

  ,

  İsveç

  ,

  Rock

  ,

  Ünlü

  ,

  Hava