Sean Penn: IŞİD'in baş kesme videolarını izliyorum

Sean Penn: IŞİD'in baş kesme videolarını izliyorum
Sean Penn: IŞİD'in baş kesme videolarını izliyorum
ABD'li oyuncu Sean Penn, terör örgütü IŞİD'in baş kesme videolarını izlediğini söyledi ve gerekçesini Telegraph gazetesine anlattı.

RADİKAL – ABD ’li oyuncu Sean Penn, terör örgütü IŞİD’in baş kesme videolarını izlediğini açıkladı. Ünlü oyuncu, kararının gerekçesini İngiliz Daily Telegraph gazetesine anlattı.

Videoları “ahlaki sorumluluk” nedeniyle izlediğini söyleyen Penn, “Sorun şu ki, yeteri kadar gerçek şiddet görüntüsü görmüyoruz. Savaşın dehşetini görmediğinizde narkoz verilmiş gibi oluyoruz” dedi. Savaşın korkunçluğunun gerçek görüntülerle anlaşılabileceğini söyleyen Penn, filmlerde gösterilen şiddet ve Irak ve Suriye ’de yaşanan şiddetin “aynı şey olmadığını” da sözlerine ekledi.

IŞİD 3 peşmergenin başını kesti

Tunuslu milletvekili: Saldırı esnasında korumalar kahve içiyordu

'IŞİD tehdidi aldık Türkiye'ye gelmiyoruz'

Tunus'taki saldırıyı IŞİD üstlendi


  http://www.radikal.com.tr/131863813186381

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yalnız IŞİD'i mi izliyorsunuz? - Su Cemre Sim

  IŞİD katil bir örgüt, kurbanlarını tek tek yakarak, boğazını keserek öldürüyor. Sonuçta emperyalizme hizmet ediyor. Ancak Sean Penn, kendi ülkesinin de binlerce, milyonlarca insanı, hayvanı, doğayı bombardımanlarla öldürürken de ülkesini yönetenlerin, o bombaları atanların da yüzünü izliyor mu? İzlemesini öneririm, akşamları evlerine gidince; nasıl yemek yiyorlar, nasıl çocuklarını seviyorlar, nasıl uyuyorlar? İnsan çok merak ediyor.