'Seks Kutusu' ABD'de tartışma yarattı

'Seks Kutusu' ABD'de tartışma yarattı
'Seks Kutusu' ABD'de tartışma yarattı
ABD'de yeni başlayacak bir televizyon programında, ilişkilerinde sorun yaşayan çiftler bir kutunun içine girip seks yapacak. Program, henüz başlamadan tartışmalara neden oldu.

RADİKAL – Daha önce İngiltere ’de yayınlanan ve tepki çeken ‘Sex Box’ ( Seks Kutusu) adlı  programın ABD ’de de başlayacağı bildirildi. İlişki terapisi programında, çiftler, sahnede penceresi olmayan küçük bir odaya girecek ve seks yapacak.

Associated Press’in haberine göre, çiftlerin cinsel ilişki yaşadığı esnada stüdyodakiler bekleyecek. Eleştiri yağmuruna tutulan yarışmanın iptal edilmesi için 38 bin kişinin imza verdiği ifade edilirken, kanal, programın bugün yerel saatle 22.00’de başlayacağını duyurdu.

‘Sex Box’un İngiltere versiyonunda üç terapist bir çiftle buluşup, ilişkilerindeki sorunları inceliyor. Katılımcılarla konuşan terapistlerden Chris Donaghue, bir süre sonra çifte, “Seks kutusuna girmeye hazır mısınız?” sorusunu soruyor. Programda herhangi bir çıplaklık bulunmazken, çiftlerin kıyafetleri kutu çıkışı sahne görevlileri tarafından kontrol ediliyor.


  http://www.radikal.com.tr/130263813026382

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  HAYDİ ACUNN.!. - user440501

  Haydi ,Acun! Bekliyoruz...! :)))

  yok artık - user936951

  şu ahir ömrümüzde daha neler görüp duyacağız acaba başvuran kişilerin evleri yok da o yüzdenmi programa katılacaklar amaç seks yapacak mekan buılmak .**olamazmı***