Seks yaparken gürültü çıkaran çifte sosyal medyadan uyarı

Seks yaparken gürültü çıkaran çifte sosyal medyadan uyarı
Seks yaparken gürültü çıkaran çifte sosyal medyadan uyarı

Olayın meydana geldiği Douglas Caddesi

İngiltere'de bir çiftin seks yaparken aşırı gürültü çıkarmasına bir komşusu sıra dışı bir tepki verdi. Toni Jeffrey, Facebook'tan yayınladığı mesajında çifte gürültü yüzünden yaşadıkları sıkıntıları anlattı.

RADİKAL - İngiltere’nin Kent kontluğuna bağlı Tonbridge’de yaşayan Toni Jeffery, seks yaparken aşırı gürültü çıkaran komşusunu uyarmak için sosyal medyaya başvurdu. Facebook hesabından yayınladığı mesajla, gürültü yüzünden geceleri uyuyamadıklarını belirten Jeffery’nin ‘online rica’sı sosyal medyada bir anda yayıldı.

Birkaç saat içinde yüzlerce kez paylaşılan mesajında Jeffery şunları yazdı: “Gerçek bir rica… Geçen gece Douglas Caddesi çevresinde gerçekten ama gerçekten her kim seks yaparken aşırı gürültü çıkardıysa, lütfen havanın çok sıcak olduğunu ve herkesin camlar açık uyuduğunu göz önünde bulundursun. Ve sabah saatlerinde bir kadının neden garip sesler çıkardığını iki buçuk yaşındaki bir çocuğa anlatmaya çalışmak çok kolay bir değil, özellikle birkaç saat uyuduktan sonra işe gitmek için kalkmak zorundaysanız.” (Hürriyet)


  ETİKETLER:

  Facebook

  ,

  Hürriyet

  ,

  İngiltere

  ,

  Sabah

  ,

  Seks

  ,

  Gece

  ,

  ,

  sosyal

  ,

  kent

  ,

  sıcak