Selfie kraliçesinin tecavüz açıklamasına yalanlama

Selfie kraliçesinin tecavüz açıklamasına yalanlama
Selfie kraliçesinin tecavüz açıklamasına yalanlama
İngiltere'de İşçi Partisi'nden milletvekili olan ve çektiği selfilerle gündeme gelen Simon Danczuk'un eşi Karen Danczuk'un geçen günlerde yaptığı, '6 yaşındayken bir aile yakınımız tarafından tecavüze uğradım' açıklamasını annesi yalanladı.

RADİKAL - İngiltere’de İşçi Partisi’nden milletvekili olan Simon Danczuk’un sosyal medya aracılığıyla dünyaca ünlü olan eşi Karen Danczuk'un geçen günlerde yaptığı, "6 yaşındayken bir aile yakınımız tarafından tecavüze uğradım" açıklamasına annesi tarafından yalanlama geldi.

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla İngiltere gündemine oturan Karen Danczuk, "6 yaşındayken bir aile yakınımız tarafından tecavüze uğradım. Defalarca bize her ziyarete geldiğinde onun suistimaline maruz kaldım" açıklamasında bulunmuştu. Ancak birçok kişiyi şaşırtan açıklamanın üstüne Karen Danczuk'ın annesi konuştu ve kızının anlattığı tecavüz olayının bir hayal ürünü olduğunu öne sürdü.

ÇOCUKLUK FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Karen Danczuk açıklamasında, ailesinin dostu olan bir kişi tarafından sürekli tacize uğradığını söylemişti. Ancak annesi evlerini ziyarete gelip gidecek kadar bir aile yakınlarının hiç bir zaman olmadığını ve Karen'ın banyosunu kız kardeşiyle paylaştığını, asla yalnız kalmadığını iddia etti. Ayrıca 31 yaşındaki Karen Danczuk, yaşadığı travma nedeniyle çocukken sürekli siyah kıyafetler giydiğini söylerken, anne Susan Burke Karen'a ait eski fotoğrafları İngiltere medyasıyla paylaşarak böyle bir durumun söz konusu olmadığını öne sürdü.