Siyah-beyaz forması sonunu getirdi

Siyah-beyaz forması sonunu getirdi
Siyah-beyaz forması sonunu getirdi
John Kearsley adındaki Newcastle United taraftarının forması nedeniyle hayatını kaybetmesi şaşkınlık yarattı.

RADİKAL - 38 yaşındaki İngiliz John Kearsley, ailesiyle birlikte gittiği safaride bir zebra tarafından öldürüldü.

Hürriyet 'te yer alan habere göre, üzerinde siyah- beyaz çizgili Newcastle United forması bulunan taraftar, eşi Doreen ile birlikte 10.evlilik yıldönümlerini kutlamak için Tanzanya’ya gitmişti. Burada safariye çıkan John Kearsley araçlarına 100 metre uzaklıkta bulunan bir erkek Zebra’nın saldırısına uğradı.

DAHA ÖNCE DE YAŞANMIŞTI

John Kearsley’nin otopsi raporunda “uyuşturucu maddeye rastlandığı” iddia edilirken, Newcastle taraftarının sürekli olarak sarhoş olduğu belirtildi. Haberde ayrıca John Kearsley’nin giydiği formanın orijinal olmadığına dikkat çekildi.

Benzer bir olay 2009 yılında yine Newcastle forması giyen bir İngiliz turistin daha başına gelmiş ve o taraftar da bir Zebra tarafından öldürülmüştü.

 


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Beyaz

  ,

  Erkek

  ,

  İddia

  ,

  taraftar

  ,

  evlilik

  http://www.radikal.com.tr/130585313058538

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ben yardımcı olayım - user1023667

  Haber bulmakta zorlanıyorsanız, THY 'nin TK 726 no'lu uçuşunun Nepal'de yaptıgı kazadan bahsedebilirsiniz mesela. Sadece bir örnek. Ya da bilmiyorum artık Zaytung gibi bir gazeteyseniz o başka.

  Dalga mi geciyorsunuz? - nfirat

  Bariz bir zaytung haberini ciddi olarak yayinlamisiniz. Bari sonunu okusaydiniz. Zebranin adami oldurene kadar tecavuz ettigi yazmis haber.

  usenmedim arastirdim. - user495996

  Muhammet Sami beyin yorumuna aynen katiliyorum. ingilizce metin uzerinden metni okudugumda durum daha da vahim. asil vahim olani kaynak olarak aldiklari gazete. ornek bir haberi alttaki gibi. varin gerisini siz dusunun. radikal gazetesinin icine Bulvar gazetesi kacmis resmen. https://www.flickr.com/photos/62440303@N04/5683784770/in/set-72157626637970276

  Sunday Sport - user642471

  Ayda 2. Dünya Savaşı bombalama uçağı da bulunmuş bakın aşağıdaki linkte var onu da haber yapın hemen. http://en.wikipedia.org/wiki/Sunday_Sport

  İNGİLİZCE BİLENLER Bİ OKUSUNLAR... - ARAGORA

  Arkadaşlar bi acayip haber bu..İngilizce gazete kupüründeki anlatılanlar ,öyle böyle değil..Türkçesi de yazılacak gibi de değil..Eğer gerçekse çok fecaat ...

  Ata Demirer sandım - hypnosis

  Parodi değil gerçekmiş.

  Akıl Tutulması - Muhammet Sami Bayram

  Arkadaşım akıl tutulması mı yaşıyorsunuz ey haber transfer edenler. '' Kanında uyuşturucu bulundu '' , yahut '' forması sahteydi '' , '' her zaman alkol alırlardı '' açıklaması ile ne alakası var adamın zebra tarafından öldürülmüş olmasının. Forma sahte diye mi Zebra saldırdı ? Orjinal olsa öldürmeyecek miydi ? Yoksa her zaman sarhoş olan bu takım taraftarına karşı bir ahlaksal öğreti mi geliştirdi kendi kendine de hayvan bu yüzden saldırdı ? Ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu ? İlgili Lisans 1. Sınıf öğrencilerinden transfer edin en azından onların daha iyi hakim olduğunu göreceksiniz habercilik kuralları ve unsurlarında. Binlerce öğrenci daha iyi haber yapabilir nitelikte emin olun. Açın Blog' ta ne kadar nitelikli yazan insan var keşfedin. Milyonlarca insana haber taşıyorsunuz, az değil, lütfen çok çok dikkatli olun artık haber yaparken.