Stallone'nin oğlu evinde ölü bulundu

Stallone'nin oğlu evinde ölü bulundu
Stallone'nin oğlu evinde ölü bulundu
Hollywood'un ünlü aktörü Sylvester Stallone'nin oğlu Sage Stallone, Los Angeles kentindeki evinde ölü bulundu.

“Rocky” serisinin unutulmaz oyuncusu Sylvester Stallone'nin 36 yaşındaki oğlu Sage Stallone ABD ’nin Los Angeles kentindeki evinde ölü bulundu.

Adli Tıp'ın açıklamasında, yapılan araştırmada Sage Stallone'ye ait reçeteli ilaçlar bulunduğu belirtilirken, bu ilaçların neler olduğu ya da Sage'in ölümüyle ilgisi olup olmadığı hakkında bilgi verilmedi.

Oğul Stallone'nin bir çalışanı ve yakını tarafından dün öğleden sonra bulunduğu, evde intihar notuna rastlanmadığı belirtildi.

Sage'e birkaç gün içinde otopsi yapılacağı, müfettişlerin Stallone'nin geçmişteki sağlık durumunu inceleyeceği ancak ölüm sebebinin belirlenmesinin birkaç hafta süreceği kaydedildi.

RadarOnline adlı internet sitesine konuşan bir kişi sağlık ekiplerinin 25 dakika boyunca Stallone'yi kendine getirmeye çalıştığı fakat genç adam kendine gelmeyince hayata veda ettiğini duyurduklarını söyledi.

Ünlü aktörün menajeri Michelle Bega ise yaptığı yazılı açıklamada, Stallone'nin, oğlunun ölümü sebebiyle "perişan" halde olduğunu belirtti.

Sylvester Stallone'nin en büyük çocuğu Sage Moonblood, babasıyla iki filmde rol almıştı.

İlk oyunculuğunu 1990'daki "Rocky V" filmiyle sergileyen Sage, 1996'da da "Daylight" filminde oynamıştı.