Suriyeli kız çocuğuyla oynayan Danimarkalı polise evlilik teklifi yağıyor

Suriyeli kız çocuğuyla oynayan Danimarkalı polise evlilik teklifi yağıyor
Suriyeli kız çocuğuyla oynayan Danimarkalı polise evlilik teklifi yağıyor
Danimarka sınırına ulaşan mülteciler arasında yer alan kız çocuğuyla oyunlar oynayan polise dünyanın her tarafından evlilik teklifi yağıyor.

RADİKAL - Danimarka’ya gelen mülteciler arasında bulunun küçük Suriyeli kız çocuğuyla oynayan polis memuru bir anda dünya gündemine oturdu. Mülteci kız çocuğu ile oynayan polise dünyanın her yerinden evlenme teklifleri yağıyor.

Söz konusu polise dünyanın her yerinden evlenme teklifleri yağıyor. Polis Teşkilatı ve gazetelere gönderilen mail ve okuyucu mektuplarında kadınlar “Böyle bir polis için ben de sınırları aşarım” gibi cümleler kullanıyor.

Danimarka’nın Almanya’ya karadan bağlı Jylland yarım adasının güneyindeki Padborg şehri yakınlarındaki otobanda, avucunda bir şey saklayarak polise “bul bakalım hangi avcumda” şeklinde soru soran ve karşılığını da güler yüz ve sevgi ile alan kız çocuğunun mutluluğu tüm dünya kadınlarını etkilemiş görünüyor.

BT gazetesinin muhabiri Claus Fisker tarafından çekilen resmi gören kadınlar polis memuruna evlenme teklifleri göndererek, kalplerini fethettiğini yazıyorlar.

BT gazetesi kadınlardan birinin “Ben bu polis memurunun kim olduğunu bilmiyorum ama onun için ben de sınırları aşarım. Hem iyi olduğu hem de yakışıklı olduğu için” sözlerine yer verdi.

Gazete imgur.com adlı sosyal paylaşım sitesinde resmin 1.2 milyon kişi tarafından paylaşıldığını yazdı. Sosyal medyada ayrıca Danimarkalı polislerin ABD’li polislerden daha insancıl oldukları yorumu yapıldı.
Ünsal TURAN-DHA


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Dünya

  ,

  Almanya

  ,

  mülteci

  ,

  haber

  ,

  Kız

  ,

  Mail

  ,

  muhabiri

  ,

  sosyal

  ,

  Resmi