Survivor yarışmacısı eski futbolcu: Dehşet içindeyim

Survivor yarışmacısı eski futbolcu: Dehşet içindeyim
Survivor yarışmacısı eski futbolcu: Dehşet içindeyim
Arjantin'de Fransa 'nın 'Survivor' (Dropped) programının çekim ekibi ve yarışmacılarını taşıyan iki helikopterin çarpıştığı kazada arkadaşlarını kaybeden Arsenal'in eski futbolcusu Sylvain Wiltord, Twitter mesajında yaşadığı üzüntüyü dile getirdi.

RADİKAL – Fransa , 'Survivor' (Dropped) adlı programın çekim ekibi ve yarışmacılarını taşıyan helikopterlerin Arjantin’de çarpıştığı kazanın şokunu yaşıyor.

10 kişinin yaşamını yitirdiği kazanın ardından yarışmada yer alan Arsenal’in eski futbolcusu Sylvain Wiltford, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yaptığı açıklamada, "Arkadaşlarım için üzgünüm. Titriyorum. Dehşet içindeyim. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bir şey söylemek istemiyorum" ifadesini kullandı.

Yapımcı Philippe Candeloro'nun 7 Mart'ta çektiği fotoğrafta hayatını kaybeden Camille Muffat, Florence Arthaud and Alexis Vastine programın çekimine giderken görülüyor. 

Arjantin'de Survivor kazası: 10 ölü

Yarışmada yer alan pateni şampiyonu Philippe Candeloro, Olimpiyat şampiyonu yüzücü Alain Bernard ve eski bisikletçi Keannie Longo da çarpışan helikopterlerde değildi. Kazada hayatını kaybedenler arasında, 2012 Londra Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan yüzme şampiyonu Camille Muffat, 2008 Pekin Olimpiyatları'ndan bronz madalyayla dönen boksör Alexis Vastine ile ünlü kadın yelkenci Florence Arthaud bulunuyor.

Sylvain Wiltord boksör Alexis Vastine'le çekimlerin başlangıcında çektiği selfie'yi Instagram hesabından paylaşmıştı.

Arjantin'de Survivor kazası: Bu yapımcının ilk vukuatı değil