Suudi prensten pilotlara Bentley

Suudi prensten pilotlara Bentley
Suudi prensten pilotlara Bentley
Yaklaşık bir aydır Yemen'e bombardıman düzenleyen Suudi Arabistan'da bir prens, hava saldırılarına katılan tüm pilotlara Bentley marka araba hediye edeceğini duyurdu.

RADİKAL – Suudi Arabistan öncülüğünde kurulan ve Yemen’deki Şii Ensarullah Hareketi’ni durdurmayı amaçlayan koalisyonun saldırıları sürerken, bir Suudi prens, hava saldırılarına katılan tüm pilotlara Bentley marka araba hediye edeceğine dair söz verdi.

Daily Mail’de yer alan habere göre, Ocak’ta hayatını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni olan Prens El-Velid bin Talal, operasyona katılan 100 pilota araba hediye edeceğini Twitter’dan duyurdu. International Business Times, “Pilotlara 100 Bentley araba hediye etmekten mutluluk duyuyorum” yazan tweet’in daha sonra silindiğini bildirdi.

Yemen'de hava saldırıları sürüyor

Husilerin lideri: Yemen'e saldırıları ABD yönetiyor

60 yaşındaki prens, yaklaşık 23 milyar dolarlık servete sahip. Prens El-Velid bin Talal, daha önce de Suudi Arabistan futbol takımına 25 Bentley hediye etmişti.

Yemen'de yeniden bombardıman başladı

Suudi Arabistan öncülüğünde kurulan koalisyonun Yemen saldırılarında sivillerin hedef alındığına sıklıkla dikkat çekilirken, yerleşim bölgelerinin bombalandığı ve yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği bildiriliyor. 

İran: Yemen'e yardım etmeye hazırız

Yemen'de sürdürülen 'Kararlılık Fırtınası' operasyonu sona erdi


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Twitter

  ,

  Futbol

  ,

  İran

  ,

  Hediye

  ,

  Araba

  ,

  Hava

  ,

  Mail

  ,

  tweet