Tanja tangayla sahaya girdi!

Tanja tangayla sahaya girdi!
Tanja tangayla sahaya girdi!
Danimarka'da süper lig takımlarından Brondby'nin, pazartesi akşamı OB karşısında aldığı galibiyete sevinen Tanja adındaki genç kız soyunarak üzerinde sadece tangayla sahaya indi.

KOPENHAG - Genç kız tüm sahada sevinçle tur atarken, güvenlik elemanlarının genç kıza mani olmadıkları görüldü. Genç kızın turunu tamamlayıp sahadan çıkmasından sonra maçın son dakikalarına devam edildi. Genç kız sahada tur atarken iki takımın oyuncuları ve teknik kadrosu genç kızı gülerek seyrettiler. Sahayı dolduran Brondby taraftarları da alkışlarla ve ıslıklarla genç kıza destek verdiler. 
Ekstra Bladet gazetesi olay üzerine " futbol kulüplerinin bayan taraftarları arasında en güzel göğüslü taraftar" yarışması başlattı. Tanja adındaki genç kızın görüntülerini veb sayfasında yayınlayan gazete genç kızlardan tuttukları takımın forması ile çekilmiş ancak göğüslerini gösteren resimlerini gazeteye göndermelerini istedi. Gazete okurların oyları ile dereceye girecek genç kızlara, resimlerini 9'uncu sayfa güzeli olarak yayınlama ve tuttukları takımın bir set formasını hediye etme sözü verdi. Tanja adındaki genç kız sahadan çıktıktan sonra giyinirken, "Brondby için ölürüm. Takımım galip gelince tribünleri coşturmak istedim"dedi.

Karşılaşma 2-1 Brondby'ün lehine sonuçlandı. (Ünsal TURAN/DHA)