Tuvalete yerleştirilen kamerayı beş yaşındaki çocuk buldu

Tuvalete yerleştirilen kamerayı beş yaşındaki çocuk buldu
Tuvalete yerleştirilen kamerayı beş yaşındaki çocuk buldu
ABD'de beş yaşındaki bir çocuk, dünyaca ünlü kahve zincirinin bir şubesindeki kadınlar tuvaletinde gizli kamera buldu.

RADİKAL - Dünyaca ünlü bir kahve zincirinin ABD ’deki bir şubesindeki kadınlar tuvaletine gizlice yerleştirilen kamera, beş yaşındaki bir çocuk tarafından bulundu. ABD basınında çıkan haberlere göre, olay California eyaletinin Lancaster kentinde yaşandı.

Tuvalete giren bir kadın müşteri, lavabonun altına yerleştirilen cep telefonu kamerasını, beş yaşındaki oğlunun bulduğunu söyledi. Kağıt havlu rulosunun yanındaki telefonun tuvaleti görecek şekilde ayarlandığı ve kayıt halinde olduğu belirtildi. Tuvaleti önce oğlunun kullandığını ardından kendisinin girdiğini söyleyen anne, oğlu kamerayı fark edene kadar kimsenin durumdan haberdar olmadığını ifade etti.

NE ZAMANDIR KAYITTA OLDUĞU BİLİNMİYOR

“Oğlumun şaşkın bir şekilde lavaboya doğru baktığını gördüm. Neyi olduğunu sorunca, ‘Anne neden orada telefon var’ dedi” diye konuşan kadın, derhal personele haber verdiğini, onların da polis çağırdığını dile getirdi. Gizlice çekilen videoların nereye gönderildiği ve kameranın ne kadar süredir kayıtta olduğu henüz bilinmiyor. Polis olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor. (Hürriyet)