Ukrayna'da iktidar fuhuşun yasallaşmasını istedi

Ukrayna'da iktidar fuhuşun yasallaşmasını istedi
Ukrayna'da iktidar fuhuşun yasallaşmasını istedi
İç karışıklıklar ve ekonomik krizle boğuşan Ukrayna'da bütçe açığını kapamak için yeni bir öneri gündemde. Başbakan Arseni Yatsenyuk'un lideri olduğu "Halk Cephesi" adlı parti, ülkede fuhuşun yasallaşmasını teklif etti.

RADİKAL - Ukrayna’da milletvekili Mihail Gavrilyuk, fuhuşun yasallaşması teklifinde bulundu. Milletvekili bunun gerekçesi olarak, “ hayat kadınlarının tıbbi kontrol altına alınması gerekliliğini” gösterdi.

Böylece “zuhrevi maceracılığın” önüne geçilebileceğini savunan Gavrilyuk, “Yurt dışındaki gibi yapmalıyız. Oralarda genelevlerde hayat kadınları, hastalık olmaması için sağlık muayenesinden geçiyor. Ukrayna’daki bu hastalıkların önüne geçmek için hayat kadınlığını yasallaştırmamız gerekiyor” dedi.

Ukrayna’da güvenlik güçlerinin ve savcıların fuhuş yapanları ve yaptıranları rüşvet karşılığı koruduğuna dikkat çeken milletvekili, “Bu kaynakların birilerinin cebi yerine, devlet kasasına girmesi daha iyi. Hayat kadınlığından gelecek paralar bütçeyi doldurabilir” diye konuştu. (Sonat KEREM/ KİEV /DHA)


  http://www.radikal.com.tr/136929013692901

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Akit gazetesi misiniz? - zebda

  Fuhuş değil..seks yasallaşsın demişler! bu haberi yazan arkadaş için seks heralde baya kötü bişey..bilinçaltında her cinsi munasebet fuhuş oluyor onun için heralde..büyük ihtimalle de seksle pek arası yok..seks cok güzel rahatlatıcı sağlıklı birşeydir...bi dene..ayrıca kuşlar böcekler bile yapar siz ne duruyosunuz öyle..adamlar rahatca seks yapılsın aynı zamanda kontrol olsun hijyen olsun demişler..Türkiye de böyle zaten...bu manşeti yazan arkadaşı Akit'e alalım bi zahmet!