Uyuyan adama tecavüz eden kadına 9 ay hapis cezası

Uyuyan adama tecavüz eden kadına 9 ay hapis cezası
Uyuyan adama tecavüz eden kadına 9 ay hapis cezası
2013'te gece yarısı bir adamın evine girerek tecavüz eden Chantae Marie Gilman adlı kadın, 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Gilman'ın cinsel suçlu olarak kayıtlara geçmesine karar verildi.

RADİKAL - ABD 'de 2013'te gece yarısı M.O'nun evine girerek tecavüz eden Chantae Marie Gilman adlı kadın , çıkarıldığı mahkemede suçunu kabul etti. Cinsel suçlu olarak kayıtlara geçen kadın, 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

Daily Mail'de yer alan habere göre, 3 yıl önce yaşanan olay şu şekilde gelişti: M.O, gece 2 sularında bir kadının kendisine tecavüz ettiğini görünce uyandı. Kadının kendisiyle seks yaptığını fark eden adam, kadına kalkmasını söyledi, ancak kadın reddetti. M.O kurtulmayı başardı ve kadını evinden dışarı attı. Bir süre kapıyı çalan kadın, kısa süre sonra kapının önünden ayrıldı.

31 haftalık hamile kadın, tecavüzden yargılanacak!

3 çocuk annesi, 28 yaşındaki Gilman'ın bipolar bozukluğu olduğu açıklandı. M.O, Gilman'ı tanımadığını ifade etmiş ve kadının "bölgede uyuşturucu kullananlardan biri" olarak "tanıdık geldiğini" söylemişti. 


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  tecavüz

  ,

  hamile

  ,

  Çocuk

  ,

  Kadın

  ,

  Seks

  ,

  Gece

  ,

  Mail

  ,

  hapis

  http://www.radikal.com.tr/136075013607502

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sünnet - user391457

  Askere giden biz Sünnet olan biz dırdır dinleyen biz tamam eşitlik olsun bundada eşitlik olsun.

  Kadın hakları - user391457

  Kadın hakları savunucuları neredesiniz erkek yapsa 90 yıl size 9 ay bu mu eşitlik adalet şimdi konuşun askere gitmeden eşitlikçi kadınlar.