Vastine'in rakibinden taziye mesajı

Vastine'in rakibinden taziye mesajı
Vastine'in rakibinden taziye mesajı

Stephen Smith ve Alexis Vastine

İngiliz boksör Stephen Smith, Arjantin'de helikopterlerin çarpışması sonucu hayatını kaybeden Fransız boksör Alexis Vastine için Twitter hesabından taziye mesajı yayınladı. Smith'in Vastine'le daha önce birçok kez maça çıktığı biliniyor.

RADİKAL - Arjantin'de And Dağları yakınlarındaki La Rioja bölgesinde, Fransa 'nın 'Survivor' (Dropped) programının çekim ekibi ve yarışmacılarını taşıyan iki helikopterin çarpışması sonucu hayatını kaybeden 10 kişi için taziye mesajları yayınlanıyor.

Kazada hayatını kaybeden ve 2008 Pekin Olimpiyatları'ndan bronz madalyayla dönen boksör Alexis Vastine’in ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getiren İngiliz boksör Stephen Smith, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki kişisel hesabından “Helikopter kazasında yaşamını yitiren çok yetenekli Fransız boksör Alexis Vastine nur içinde yatsın. Birçok turnuvada karşılaşmıştık, iyi bir insandı” yazdı.

Arjantin'de Survivor kazası: Bu yapımcının ilk vukuatı değil

Arjantin'de Survivor kazası: 10 ölü

Kazada hayatını kaybedenler arasında 2012 Londra Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan yüzme şampiyonu Camille Muffat ve ünlü kadın yelkenci Florence Arthaud da bulunuyor.

Dünya Survivor kazasını konuşuyor

Survivor yarışmacısı eski futbolcu: Dehşet içindeyim