'Ya kebapların ya çocukların!'

'Ya kebapların ya çocukların!'
'Ya kebapların ya çocukların!'
İngiltere'de yaşayan ve kebap yemeyi çok seven Michael Wareing'in, nişanlısının 'Ya kebapların ya çocukların!' ültimatomu üzerine 89 kilo verdiği bildirildi.

RADİKAL - İngiltere'de yaşayan Michael Wareing adlı 40 yaşındaki adam, nişanlısı April Roy'un "Ya kebapların ya çocukların" sözünün ardından 89 kilo vererek 190'dan 101 kiloya düştü. Wareing'in kilo vermeden önce kebap düşkünü olduğu ve fast food'a ayda 200 sterlin harcadığı belirtildi. 

Daily Mirror'da yer alan habere göre, Roy, nişanlısı Wareing'in aşırı kiloları nedeniyle hayatını kaybetmesinden korktuğu için böyle bir ültimatomda bulunmuş. 31 yaşındaki Roy, bu süreçte iki çocuklarını da yanına alarak evden ayrılmış. Konu hakkında konuşan Roy, "Hayatını tehlikeye atıyordu ve çocuklarımızın büyümesini kaçırmasından korkuyordum. Ona, evden çocuklarla birlikte ayrılacağımı söyledim. Oğullarımızın onu bu şekilde görmesini istemiyordum. Kebap ve çocuklar arasında seçim yapmak zorundaydı" dedi. 

Şu anda bir pizza dükkanında çalışan Wareing, "Yeniden fast food yersem eski halime dönerim diye korkuyorum ve bunu istemiyorum" ifadesini kullandı. 


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  İngiltere

  ,

  pizza