Yavru kedi yakılmaktan son anda kurtarıldı

Yavru kedi yakılmaktan son anda kurtarıldı
Yavru kedi yakılmaktan son anda kurtarıldı
İsveç'te bir yavru kedi, çöp fırınına doğru yola çıkması planlanan bir çöp kamyonunun içinden şans eseri kurtarıldı.

RADİKAL – İsveç’in başkenti Stockholm’de, temizlik işçilerinin fark etmesi üzerine bir yavru kedi yakılmaktan son anda kurtarıldı. Yavru kedinin çöp fırınına doğru yola çıkması planlanan bir çöp kamyonunda bulunduğu belirtildi.

Telegraph’ın haberine göre, Bekir Mercil adlı temizlik işçisi, kedinin sesini duyduklarını ve küçük hayvanı bulmak için yarım saat aradıklarını söyledi. Mercil, “Kediye zarar vermemek için elimizden geldiğince dikkatli bir şekilde çöpü kaldırmak için bir küreğimiz ve kediyi çıkarmak için bir süpürgemiz vardı” dedi.

Kediyi kurtaran ekipten Bekir Mercil

Mercil, kurtarılan kedinin durumunu, “Serbest kaldığında kamyondan tamamen makina yağı kaplı bir şekilde fırladı. Yaprak gibi titredi, çok korkmuş ve yorgundu” sözleriyle anlattı.

Daily Mail’in haberine göre, daha sonra bir veteriner ve hayvan barınağına götürülen, Melker adı verilen kediyi veteriner Maria Carlsson sahiplendi.


  ETİKETLER:

  İsveç

  ,

  Mail

  ,

  kedi

  http://www.radikal.com.tr/143409214340921

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İsveç de Savcılar yok mu?Alman dış işleri uyuyor mu? - ahzap

  Çöpten çıkarılmış kediye nasıl MERKEL ismi verilebilir?Bizim savcılardan ve dış işlerinden ders almaları gerekiyor.Maazallah kediye ....... ismi verilseydi " asil "yargımız,yandaş basınımız,Melih Gökçeğimiz,ak monşerlerimiz neler yapmaz dı?