1 Kasım Genel Seçimi

1 Kasım Genel Seçimi
1 Kasım Genel Seçimi
- AK Parti Düzce İl Başkanı: - "AK Parti, kıyamete kadar sürecek olan kutlu bir yürüyüşün temsilcisidir"

DÜZCE (AA) - AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, "AK Parti, kıyamete kadar sürecek olan kutlu bir yürüyüşün temsilcisidir" dedi.

Kesin olmayan sonuçların açıklanmasının ardından Atatürk Bulvarı'ndaki parti binası önünde toplanan vatandaşlar, Anıtpark Meydanı'na kadar yürüdü.

İl Başkanı Hikmet Keskin, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin, bir kesime ya da döneme hitap etmeyen bir parti olduğunu söyledi.

"AK Parti, kıyamete kadar sürecek olan kutlu bir yürüyüşün temsilcisidir" Keskin, şunları kaydetti:

"Bu parti köklerine sapasağlam bağlı, kökleri mazide olan bir partidir. Sizin bu kararlılığınız, sevdanız, adalete, huzura, barışa, istikrara ve tüm dünya mazlumlarına ışık tuttuğu gibi, hainlere, zalimlere, paralelcilere ve Türkiye düşmanlarına korku saldınız. 1 Kasım 2015 seçimlerinin tek galibi Türkiye'dir. Bugün bir kez daha Türkiye kazanmıştır, millet kazanmıştır."

AK Parti Düzce milletvekili adayı Faruk Özlü de seçimden galibiyetle çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayarak, Düzcelilerin kahraman olduklarını, aldıkları her oya karşılık kente büyük hizmetler yapacaklarını belirtti.

Milletvekili adayı Fevai Arslan da halktan aldıkları destekle Türkiye'yi daha ileriye taşıyacaklarını aktararak, seçimlerin ülke için milat olduğunu anlattı.

Milletvekili adayı Ayşe Keşir de 2023'ün, 2071'in mimarları olacaklarına işaret ederek, "Bunu hep beraber başaracağız. Hepinize teşekkürler. Allah bu güvene layık olacak işler yapmayı nasip etsin. Allah utandırmasın" dedi. 

Daha sonra partililer, konvoy oluşturarak şehir turu attı.