AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması

AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
- Düzce Valisi Fidan, tercihlerini "Erdoğan ve minik konuğu", "Balıkçıların deniz hasreti sona erdi", "Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları" ve "Uluslararası Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Şampiyonası" fotoğraflarından yana kullandı

DÜZCE (AA) - Düzce Valisi Ali Fidan, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafı" oylamasına katıldı.

Fidan, makamında, AA foto muhabirlerinin yurtiçi ve yurtdışında çektiği fotoğraflardan oluşan seçkiyi bilgisayarda inceledi.

Haber kategorisinde Kayhan Özer'in, "Erdoğan ve minik konuğu", yaşam kategorisinde Ömer Ürer'in "Balıkçıların deniz hasreti sona erdi", spor kategorisinde ise Ömer Ürer'in "Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları" ile "Uluslararası Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Şampiyonası" fotoğraflarını tercih eden Fidan, karelerin hepsinin birbirinden değerli olduğunu söyledi.

Fotoğraflarda Düzce'nin ön plana çıktığını vurgulayan Fidan, "Dünyanın dört bir yanında çekilen fotoğraflar arasında şehrimizden karelerin yer alması bizlere gurur kaynağı oldu. Bu noktada gayret gösteren değerli AA çalışanlarını kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.