AK Parti İl Başkanı Keskin:

AK Parti İl Başkanı Keskin:
AK Parti İl Başkanı Keskin:
- "Düzce'de sandıkların yüzde 99'u açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre partimiz Düzce'den 3 milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gönderdi"

DÜZCE (AA) - AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce'de sandıkların yüzde 99'unun açıldığını belirterek, resmi olmayan sonuçlara göre partisinin 3 milletvekili çıkarmayı garantilediğini söyledi.

Keskin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Düzce'de ve Türkiye'de milletin kararının son kararı olduğunu ve herkesin verilen bu karara saygı duyması gerektiğini söyledi.

Düzce'de sandıkların yüzde 99'unun açıldığını açıklayan Keskin, şunları söyledi:

"Resmi olmayan sonuçlara göre partimiz Düzce'den 3 milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisine gönderdi. Milletimiz kararını vermiş ve AK Parti'yi tek başına iktidara getirmiştir. İnşallah bundan sonraki günlerde de güzel günler bizi bekliyor. Düzce'de şu ana kadar açılan sandıklarda yüzde 70'in üzerinde oy alarak, Düzceli vatandaşlarımız da tekrar AK Parti iktidarına ciddi anlamda destek vermiştir. Tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz. İnşallah bundan sonra yine AK Parti iktidarı ile hizmete devam ve yola devam diyoruz."

Hikmet, AK Parti sonuç alım sisteminde Düzce'nin tekrar Türkiye birincisi olduğunu sözlerine ekledi.

AK Parti,  Düzce'den Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir'i aday göstermişti.