Akçakoca'da futbol sahası yapımı çalışmaları

Akçakoca'da futbol sahası yapımı çalışmaları
Akçakoca'da futbol sahası yapımı çalışmaları
 DÜZCE (AA) - Akçakoca ilçesinde, sentetik çim sahası yapımına başlanacağı bildirildi.  Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, gazetecilere yaptığı...

 DÜZCE (AA) - Akçakoca ilçesinde, sentetik çim sahası yapımına başlanacağı bildirildi. 

  Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Akçakoca Belediye Başkanlığının ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında Osmaniye Mahallesi'nde yapılacak sahanın onayının alındığını söyledi.

Belediye olarak toplumun geleceği olan gençlerin daha iyi imkanlarda spor yapmaları için mekanlar oluşturmaya çalıştıklarını belirten Yemenici, şunları söyledi:

"Spor Toto Teşkilat Başkanlığı yönetimince gerçekleştirilen toplantıda, ilçenin Osmaniye Mahallesine mini sentetik çim yüzeyli futbol sahası ve çevre düzenlemesinin yapılmasına karar verildi. Karşılıklı sözleşme imzaladık. Önümüzdeki süreç içerisinde de bu tür projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.  Gençlere hem okul öncesi hem de okul dönemlerinde sosyal , kültürel ve sportif faaliyetlerinde destekçi olarak daha fazla hizmete imza atacağız."