Akçakoca'dan kısa kısa

Akçakoca'dan kısa kısa
Akçakoca'dan kısa kısa
DÜZCE (AA) - Akçakoca Belediyesi tarafından Osmaniye Mahallesi'nde yol genişletme çalışmalarına başlandığı bildirildi.Çalışmaları inceleyen Belediye...

DÜZCE (AA) ? Akçakoca Belediyesi tarafından Osmaniye Mahallesi'nde yol genişletme çalışmalarına başlandığı bildirildi.

Çalışmaları inceleyen  Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye olarak belirlenen sorunlu ve plansız güzergahların yeniden yapılandırması için proje ürettiklerin söyledi. 

Osmaniye Mahallesi'ndeki çalışmalar hakkında bilgi veren Yemenici, "Yolun dar ve kullanıma elverişsiz olmasından dolayı genişletilmesi için Mehmet Atıcı isimli vatandaşımıza ait bina kamulaştırılmış ve yıkım çalışmalarına başlanılmıştır. Yıkımdan sonra yol ve peyzaj düzenlemesi çalışmalarına başlanacak" ifadesini kullandı.

- Çevre düzenlemesi

Yemenici, belediye tarafından balıkçı limanında çevre düzenlemesine başlandığını belirtti. 

Belediye hizmetlerinde öncelikli amacın daha yaşanabilir ve güzel bir Akçakoca'yı geleceğe bırakabilmek olduğunu vurgulayan Yemenici, "Çevre düzenlemesine önem veriyoruz. Bu bağlamda, liman içindeki, belediyemize ait atık su terfi istasyonu yanındaki alanda peyzaj düzenleme çalışmalarımızı başlattık ve en kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın gayreti içerisindeyiz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  Liman

  ,

  BİNA

  ,

  osmaniye