CHP Düzce İl Başkanı Çakman görevinden istifa etti

CHP Düzce İl Başkanı Çakman görevinden istifa etti
CHP Düzce İl Başkanı Çakman görevinden istifa etti
DÜZCE (AA) - CHP Düzce İl Başkanı Müjgan Çakman sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini bildirdi. Çakman, yaptığı yazılı açıklamada, il...

DÜZCE (AA) - CHP  Düzce İl Başkanı Müjgan Çakman sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini bildirdi. 

Çakman, yaptığı yazılı açıklamada, il başkanlığı görevine 17 Nisan 2014 tarihinde genel merkez tarafından atandığını anımsatarak, görevinden sağlık sorunları nedeniyle istifa ettiğini belirtti.

Çakman, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

" 2013 yılının kasım ayında il kadın kolları başkanlığı ile başlayan ardından il başkanlığı ile bugüne kadar devam eden ve yaşadığım sağlık sorunları nedeni ile ayrılmak zorunda olduğum bu görevleri yürüttüğüm süreç içerisinde birlikte çalıştığım yönetim kurulu arkadaşlarıma, ilçe başkanlarımıza ve yöneticilerine, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza, çok değerli partili büyüklerime, partimizin tüm değerli üyelerine basınımızın siz değerli mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi 'nde mücadele etmekten daima onur ve gurur duydum, bundan sonra da duyacağım.

Cumhuriyetimizin, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün, bayrağımızın, bağımsızlığımızın teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve Mustafa Kemal'in askeri olmanın onurlu mücadelesi daima sürecek. Bir cumhuriyet kadını olarak bunu hem cumhuriyetimizin hem de partimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk 'e minnet borcumdan dolayı sürdürme inancımı hiç yitirmeyeceğim. Bir kez daha bu süreçte yanımda olup desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum."