Düzce Belediyesi'ne hizmet aracı alımı yapılacak

Düzce Belediyesi'ne hizmet aracı alımı yapılacak
Düzce Belediyesi'ne hizmet aracı alımı yapılacak
DÜZCE (AA) - Düzce Belediyesi'nce, belediyecilik faaliyetlerinde kullanılmak üzere hizmet aracı alımı gerçekleştirilecek. Belediyeden yapılan yazılı...

DÜZCE (AA) - Düzce Belediyesi'nce, belediyecilik faaliyetlerinde kullanılmak üzere hizmet aracı alımı gerçekleştirilecek. 

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, İtfaiye ile Su ve Kanalizasyon müdürlüklerinin araç tahsis taleplerinin belediye meclisine sunulduğu belirtildi. 

Yangın olaylarına karşı daha etkin müdahale amaçlı çift kabinli itfaiye aracı alınması için çalışmaların başlatıldığı belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"İtfaiye Müdürlüğü tarafından bu araçla büyük yangınlara karşı daha etkin ve hızlı müdahale edilmesi planlanıyor. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından da kanal açma makinesi alınması için başkanlığa talepte bulunuldu. Her iki müdürlüğün araç talepleri Düzce Belediye Meclisi'nin Kasım ayı toplantılarına getirildi. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş bu araçlara ihtiyaç olduğunu ve araç alımlarının Devlet Malzeme Ofisi (DMO) aracılığı ile yapılacağını belirtti. Araç taleplerine ilişkin gündem maddesi Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi."