Düzce'de şehitler için yürüyüş

Düzce'de şehitler için yürüyüş
Düzce'de şehitler için yürüyüş
DÜZCE (AA) - Düzce'de taraftar grupları, terör olayları neticesinde şehit düşen güvenlik görevlileri için yürüdü.Belediye önünde toplanan taraftar...

DÜZCE (AA) - Düzce'de taraftar grupları, terör olayları neticesinde şehit düşen güvenlik görevlileri için yürüdü.

Belediye önünde toplanan taraftar grubu, terör örgütü aleyhine slogan atıp ellerinde döviz taşıdı. Grup daha sonra Anıtpark Meydanı'na kadar yürüdü. 

Burada saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okuyan grup adına açıklama yapan Düzcespor taraftar grubu temsilcisi Ümit Keleş, son günlerde terör örgütleri tarafından güvenlik görevlilerini karşı gerçekleştirilen saldırılarda hayatını kaybeden şehitleri rahmetle ve minnetle andıklarını söyledi. 

Tüm vatandaşların hiçbir ayrım gözetmeksizin birlik mesajı vermesi gerektiğini belirten Keleş, "Ülkemiz genelinde son günlerde Türk bayrağımızı yakarak askerimize ve polisimize ateş eden, vatanımızın birlik ve beraberliğine göz diken tüm terör örgütlerini spor camiası ve Düzce halkı olarak esefle kınıyoruz. Bu yürüyüşle, Düzce'den ve tüm Türkiye 'den yükselen sesle, vatan birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir diyoruz. Güçlü Türkiye, güçlü yarınlar, ne mutlu Türküm diyene" ifadelerini kullandı. 

Grup, açıklamanın ardından dağıldı.