Düzce'de "Sen yoksan bir kişi eksiğiz" projesi

Düzce'de "Sen yoksan bir kişi eksiğiz" projesi
Düzce'de "Sen yoksan bir kişi eksiğiz" projesi
- Düzce Üniversitesi öğrencileri, proje kapsamında Van'ın Doğu Beyazıt ilçesindeki Tutak İlköğretim Okulu'na kırtasiye yardımı gönderdi - Öğretim Görevlisi Güngör: - "Bu kampanya öğrenciler tarafından yürütülüyor ancak halkın desteği çok fazlaydı"

DÜZCE (AA) - Düzce Üniversitesi (DÜ) öğrencileri, "Sen yoksan bir kişi eksiğiz" projesi kapsamında  Van 'ın Doğu Beyazıt ilçesindeki Tutak İlköğretim Okulu'na kırtasiye yardımı gönderdi.

DÜ Akçakoca Meslek Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Arif Güngör, AA muhabirine yaptığı açıklamada, proje kapsamında ihtiyaç sahibi okullara kırtasiye yardımı topladıklarını söyledi. 

Proje kapsamında ilk defa il dışında bir okula yardım gönderdiklerini belirten Güngör, "Bin 500 kilometre uzaklıktaki okul için defter, kalem, silgi, kalemtraş, kuru boya, test kitabı gibi kırtasiye malzemelerini içeren paketler hazırladık. Bu kampanya öğrenciler tarafından yürütülüyor ancak halkın desteği çok fazlaydı. Onlara bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Projemizin, ihtiyaç sahibi kalmayana kadar devam etmesini arzuluyoruz" ifadesini kullandı. 

Proje kapsamında toplanan kırtasiye yardımları bir kargo firmasına verilerek Van'a gönderildi.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Turizm

  ,

  Kampanya

  ,

  Proje

  ,

  Okul