Düzce'de trafik güvenliği toplantısı

Düzce'de trafik güvenliği toplantısı
Düzce'de trafik güvenliği toplantısı
DÜZCE (AA) - Düzce Trafik Güvenliği İl Planlama ve Koordinasyon Toplantısı, Vali Ali Fidan başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı Salonu'nda...

DÜZCE (AA) - Düzce Trafik Güvenliği İl Planlama ve Koordinasyon Toplantısı, Vali Ali Fidan başkanlığında yapıldı. 

Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen programda konuşan Fidan, kentteki trafik düzeniyle ilgili bazı kararlar alacaklarını belirtti. 

Toplantıda, trafik güvenliğinin yanı sıra kış tedbirlerini de gündeme getireceklerini anlatan Fidan,  "Kış mevsiminde neler yapabiliriz, hangi tedbirleri alabiliriz, bunları değerlendireceğiz. Düzce'de alınacak tedbirleri değerlendireceğiz. Önümüzdeki hafta da Bolu Valiliği, Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün katılımı ile TEM otoyolu ve D-100 karayolunda alınacak tedbirleri değerlendireceğiz. Özellikle kış sezonunda kar yağışının olduğu günlerde kurum ve kuruluşların iş birliği içinde çalışması gerekiyor" ifadesini kullandı.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de kış şartlarına hazır olduklarını vurgulayarak, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da kış mevsiminde olumsuz koşullara karşı koordineli olarak çalışacağız" dedi.

İl Jandarma Komutanı Albay Bilal Güvenir, Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz de katıldığı toplantı, daha sonra basına kapalı olarak devam etti.