Emniyet Genel Müdürlüğü YDK kararları

Emniyet Genel Müdürlüğü YDK kararları
Emniyet Genel Müdürlüğü YDK kararları
DÜZCE (AA) - Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu (YDK) kararlarına göre, Düzce'de 5 emniyet müdürü ve bir emniyet amiri bir üst...

DÜZCE (AA) - Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu (YDK) kararlarına göre, Düzce'de 5 emniyet müdürü ve bir emniyet amiri bir üst rütbeye terfi etti. 

Alınan bilgiye göre, üçüncü sınıf emniyet müdürü olarak görev yapan Asayiş Şube Müdürü Oktay Özbakır ikinci sınıf emniyet müdürü, dördüncü sınıf emniyet müdürü olarak görev yapan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Serhat Cora üçüncü sınıf emniyet müdürü, valilik özel kalemi olarak görev yapan dördüncü sınıf emniyet müdürü Mustafa Aşık üçüncü sınıf emniyet müdürü oldu. 

Dördüncü sınıf emniyet müdürü olarak görev yapan Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Jesmin Ekedal üçüncü sınıf emniyet müdürlüğüne, dördüncü sınıf emniyet müdürü olarak görev yapan Aytaç Tefek üçüncü sınıf emniyet müdürlüğüne, emniyet amiri olarak görev yapan Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Bekir Daştan ise dördüncü sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etti.


    ETİKETLER:

    emniyet

    ,

    Emniyet Müdürü