Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin: - "İstikrarın, hizmetin ve kalkınmanın devamı için tekrar aynı milletvekillerimizle Düzce'mizin teveccühüne talip olacağız"

DÜZCE (AA) - AK Parti  Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, genel seçimlerde adaylarının mevcut milletvekilleri  Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir olduğunu bildirdi.

Keskin, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında,  7 Haziran 2015 seçimlerinin ardından koalisyon çalışmalarının sonuçsuz kaldığını, bu süreçte muhalefetin uzlaşmaz bir tavır sergilediğini belirtti.

Ülkenin refahı ve huzuru için çalıştıklarını anlatan Keskin, şunları kaydetti:

" AK Parti Düzce teşkilatı olarak bizler, 1 Kasım seçimi hazırlıklarını tamamladık. Ben buradan, aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. AK Parti'ye yakışır bir şekilde bu seçim sürecinde ve sonrasında da beraber olacağımıza canı gönülden inanıyorum. Düzce 7 Haziran genel seçimlerinde  Türkiye genelinde en başarılı 5 ilden biridir. İstikrarın, hizmetin ve kalkınmanın devamı için tekrar aynı milletvekillerimizle Düzce'mizin teveccühüne talip olacağız."

Toplantıya milletvekili adayları da katıldı.