Kaynaşlı'dan kısa kısa

Kaynaşlı'dan kısa kısa
Kaynaşlı'dan kısa kısa
DÜZCE (AA) - Kaynaşlı ilçesinde yol bakım ve genişletme çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Çakrısayvan köyündeki kilit parke taşı çalışmalarını...

DÜZCE (AA) - Kaynaşlı ilçesinde yol bakım ve genişletme çalışmalarının devam ettiği bildirildi. 

Çakrısayvan köyündeki kilit parke taşı çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Erol Bayraktar, gazetecilere yaptığı açıklamada, havaların ısınmasıyla yol çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi. 

İlçedeki bütün yolların bakımının yapılacağını kaydeden Bayraktar, "Havaların ısınmasıyla vatandaşlarımız yollarda daha fazla zaman geçiriyor. Özellikle mesire alanlarına giden yolların genişletilmesi anlamında, çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir" dedi. 

- İş makinesi alımı

Kaynaşlı Belediyesine iş makinesi alındı.

Belediye Başkanı Erol Bayraktar, yaptığı açıklamada, çevre düzenleme çalışmalarının, daha sağlıklı yürütülebilmesi için yeni iş makinesi aldıklarını vurgulayarak, "Çevre düzenleme faaliyetlerinin artması nedeniyle ihtiyacımız olan makineyi Devlet Malzeme Ofisinden (DMO) temin ettik. Çalışmaların hızla tamamlanması için imkanlar dahilinde ne gerekiyorsa yapacağız. İlçemize ve belediyemize hayırlı olsun" ifadesini kullandı.

Bayraktar, ilçenin güvenliği için 9 MOBESE kamerasının da farklı noktalara kurulacağını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  ,

  zaman