Kurban Bayramı kutlanıyor

Kurban Bayramı kutlanıyor
Kurban Bayramı kutlanıyor
DÜZCE (AA) - Düzce Valisi Ali Fidan, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.Fidan, mesajında, sevgi, saygı ve kardeşlik...

DÜZCE (AA) - Düzce Valisi Ali Fidan, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Fidan, mesajında, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularını pekiştiren, yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha erişmenin, sevincini ve mutluluğunun yaşandığını belirtti.

Toplumsal hayatta mümtaz bir yere sahip olan bayramların, iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevgi ve hoşgörü ikliminde dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, mutlulukların paylaşıldığı, barış, kucaklaşma yardımlaşma duygularının yaşandığı milli birlik ve beraberliğin güçlendiği önemli günler olduğunu aktaran Fidan, şunları kaydetti:

"Bu müstesna günlerde, milletçe birbirimizin yaralarını saralım, sevinçte de kederde de bir olduğumuzu gösterelim. Başta aile büyüklerimiz ve yakınlarımız olmak üzere, ihtiyaç sahiplerini, kimsesizleri, öksüz ve yetim çocukları, yaşlı ve hastaları, şehit yakınlarını ve gazilerimizi ziyaret ederek ilgi ve şefkatimizi hissettirelim. Son dönemde, ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü, huzurumuzu ve kardeşliğimizi hedef alan yerli ve yabancı şer odaklarının saldırıları yoğunluk kazanmıştır. Bu güzel bayram günlerini birliğimizi ve beraberliğimizi güçlendirmek, kardeşliğimizi pekiştirmek için fırsata dönüştürelim. Terör örgütlerinin hain saldırılarını bir kez daha kınıyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum."


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  Kurban Bayramı

  ,

  Aile

  ,

  Kurban

  ,

  Birlik