Milletvekilliği genel seçimi

Milletvekilliği genel seçimi
Milletvekilliği genel seçimi
- AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin: - "Düzce'de yüzde 59,07 oy oranı ile AK Parti, üç milletvekilini de meclise göndermeyi başarmıştır"

DÜZCE (AA) - AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, kentte sandıkların tamamının açıldığını ve resmi olmayan sonuçlara göre partisinin üç milletvekilini meclise göndermeye hak kazandığını söyledi. 

Keskin, il başkanlığı binasında yaptığı açıklamada, Düzce'de yaklaşık 253 bin vatandaşın oy kullanıldığını belirtti.

AK Parti 'nin kent genelinde 131 bin 81 oy aldığını aktaran Keskin, "Düzce'de yüzde 59,07 oy oranı ile AK Parti, üç milletvekilini de meclise göndermeyi başarmıştır. Süreç boyunca bize destek olan teşkilat mensuplarına şahsım ve partim adına şükranlarımızı arz ediyorum. Bu arada Düzcemiz genel başkanımıza ve başbakanımıza gereken desteği vermiş  Türkiye 'de ilk 5'e girmiştir. Bundan sonra da bıkmadan usanmadan bu dava uğrunda gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sonuçlar, ilimize ve Türkiye'ye hayırlı olsun inşallah" diye konuştu.

Açıklamanın ardından Keskin ve milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir partililerle bir araya geldi.