Tatilin uzaması, otel işletmecilerinin yüzünü güldürdü

Tatilin uzaması, otel işletmecilerinin yüzünü güldürdü
Tatilin uzaması, otel işletmecilerinin yüzünü güldürdü
- Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri Müdürü Kaya: - "Yılbaşından sonra çok az sayıda odamız boş kalmıştı. Onlar da hemen doldu"

DÜZCE (AA) - Başbakanlık tarafından yayımlanan genelgeyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların yarın idari izinli sayılması, turizmcilerin yüzünü güldürdü. 

Dört günlük arayı fırsat bilen tatilciler, bin 300 rakımlı Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'ne akın etti. 

Tesisin müdürü Bora Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bölgede 3 gündür yoğun kar yağışının devam ettiğini söyledi. 

Tatilin uzaması nedeniyle otelin doluluk oranının yüzde 100'e yaklaştığını belirten Kaya, şöyle konuştu:

"Özel bir yılbaşı gecesi yaşadık. Tatil uzadı, devam ediyor. Pazara kadar otelimiz tamamen dolu. Misafirlerimiz gayet memnun. 'Kar yağışı, Topuk Yaylası'nı gelin gibi süsledi' diyebiliriz. Misafirlerimiz kızak yapıyor, otelin diğer aktivitelerinden yararlanıyor. Güzel tatil geçiriyorlar. Yılbaşı tatilinin uzamasının bize faydası oldu. Yılbaşından sonra çok az sayıda odamız boş kalmıştı. Onlar da hemen doldu."

Kaya, tesislerin spora ve turizme aynı anda hizmet ettiğini kaydederek, "Topuk Yaylası, cazibe merkezi oldu. Yurt içi ve dışından talep geliyor. Konaklayan herkes de memnun ayrılıyor" ifadesini kullandı.  


  ETİKETLER:

  Fenerbahçe

  ,

  Kamu

  ,

  Tatil

  ,

  Fırsat

  ,

  kurum

  ,

  kar

  ,

  dolu

  ,

  hizmet

  ,

  yılbaşı