TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Özlü:

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Özlü:
TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Özlü:
- "İnşallah bundan sonraki dönemde güzel işler yapar, geride güzel eserler bırakırız"

DÜZCE (AA) - TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, komisyon başkanlığına seçilmesine ilişkin, "Bu görevler aslında hizmet içindir. İnşallah bundan sonraki dönemde güzel işler yapar, geride güzel eserler bırakırız" dedi. 

Özlü, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanlığı'na seçilmesinin ardından memleketi Düzce'ye yaptığı ilk ziyarette, AK Parti İl Başkanlığı üyeleri tarafından TEM otoyolu Kaynaşlı gişelerinde çiçeklerle karşılandı.

Daha sonra AK Parti İl Başkanlığı'na geçen Özlü, burada yaptığı açıklamada, seçim sırasında kullandıkları "Birlikte Daha Güçlü" sloganını anımsatarak, "Gerçekten birlikte daha güçlüyüz. Bugün Ankara'da daha da güçlüyüz" değerlendirmesinde bulundu.

Özlü, yaklaşık 5 ay içerisinde Türkiye'de iki defa seçim yapıldığını vurgulayarak, şunları söyledi:

 "Düzce'nin tüm köylerinde çalıştık. Düzce için sözler verdik. Öncelikle ifade etmem gerekir ki tüm verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Ben öncelikle Düzce'ye teşekkür etmek istiyorum. Biz çalıştık ama Düzce bir teveccüh gösterdi. Yüzde 70,8 oranında bize oy verdi. Biz tabi milletvekilleri olarak, bu oyları haketmeye çalışacağız. Bu bilinç ve şuurla çalışacağız."

 TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanlığı'ne seçilmesine değinen Özlü, "Bu görevler aslında hizmet içindir. İnşallah bundan sonraki dönemde güzel işler yapar, geride güzel eserler bırakırız. Eser bırakabilecek işler yapma arzusundayız" ifadesini kullandı.